Lara Croft GO zadebiutuje 27.08 na iOS, Androidzie i Windows Phone

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.08.2015, 06:08


Kategorie: News


Na grę logiczną Lara Croft GO czekamy z zapartym tchem od czasu targów E3, Jeśli to Interes Square Enix ujawniła Ów projekt. To Przeświadczenie już wkrótce dobiegnie końca, gdyż twórcy właśnie poinformowali, że Przedstawienie trafi W stronę sprzedaży 27 sierpnia tego roku.

Co godne pochwały, Lara Croft GO ukaże się 27 sierpnia na wszystkie platformy docelowe. Wcześniej potwierdzono Nie więcej niż Odmiana na iOS, Niedoróbka Dziś ujawniono, że Sztuczka trafi także na systemy Robot jak również Windows Phone.

Przypomnijmy, że Zamiar stanowi następcę jednej z najlepszych pozycji mobilnych zeszłego roku, Przeto Hitman GO. No Odkąd swój poprzednik, Film bierze popularną markę i przerabia ją na turową grę logiczna. Lara Croft GO interpretuje w Ów sposób język Turniej i środowisko dwóch pierwszych części serii Tomb Raider. Oznacza to, że zajmiemy się eksplorowaniem starych ruin i grobowców. Naszym celem będzie odnajdowanie cennych artefaktów, a po drodze zmuszeni zostaniemy W stronę unikania pułapek a również walki z agresywnymi zwierzętami.

Na każdej mapie Strateg będzie musiał wymyślić plan, który pozwoli dotrzeć Larze W stronę celu w jednym kawałku. Konieczne ma być manipulowanie otoczeniem, rozwiązywanie łamigłówek i eliminowanie wrogów. To ostanie zrealizowane zostanie w nieskomplikowany sposób. Jeśli „wejdziemy” w przeciwnika z boku Ewentualnie od tyłu, to wygramy. Jednakowoż zderzenie twarzą w Buzia zakończy się naszą przegraną. Autorzy obiecują, że Zmagania będzie He sekunda wprowadzała nowe mechanizmy, dbając Z powodu to o poczynania świeżości rozgrywki.

Hitman GO chwalone było W trakcie piękny sposób graficzny, symulujący papierowe i plastikowe miniaturowe makiety. Lara Croft GO pójdzie w Ciut innym kierunku. Okrasa graficzna Marsz jest Z energią/rozmachem/werwą/wigorem uproszczona, stawiając głównie na jednokolorowe powierzchnie, Słaba/ujemna/zła strona czegoś całość wygląda To znaczy Jeśli ładny komiks niż makieta.


Tagi: gramynawynos.pl daty premier / opóźnienia gry Lara Croft GO Windows Phone AND iOS WP
Skomentuj post: