Lara Croft GO zadebiutuje 27.08 na iOS, Androidzie i Windows Phone

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.08.2015, 06:08


Kategorie: News


Na grę logiczną Lara Croft GO czekamy z zapartym tchem od czasu targów E3, Jeżeli to Zakład Square Enix ujawniła Ów projekt. To Przeświadczenie już wkrótce dobiegnie końca, gdyż twórcy właśnie poinformowali, że Dorobek trafi W stronę sprzedaży 27 sierpnia tego roku.

Co godne pochwały, Lara Croft GO ukaże się 27 sierpnia na wszystkie platformy docelowe. Wcześniej potwierdzono Wyłącznie Wznowienie na iOS, Skądże znowu Aktualnie ujawniono, że Odegranie trafi także na systemy Robot a także Windows Phone.

Przypomnijmy, że Koncept stanowi następcę jednej z najlepszych pozycji mobilnych zeszłego roku, Toteż Hitman GO. Aha I swój poprzednik, Wytwórczość bierze popularną markę i przerabia ją na turową grę logiczna. Lara Croft GO interpretuje w Ów sposób wzór Mecz i środowisko dwóch pierwszych części serii Tomb Raider. Oznacza to, że zajmiemy się eksplorowaniem starych ruin i grobowców. Naszym celem będzie odnajdowanie cennych artefaktów, a po drodze zmuszeni zostaniemy W stronę unikania pułapek a również walki z agresywnymi zwierzętami.

Na każdej mapie Sprytna bestia będzie musiał wymyślić plan, który pozwoli dotrzeć Larze Na celu w jednym kawałku. Konieczne ma być manipulowanie otoczeniem, rozwiązywanie łamigłówek a również eliminowanie wrogów. To ostanie zrealizowane zostanie w przystępny sposób. Jeśli „wejdziemy” w przeciwnika z boku Albo od tyłu, to wygramy. Jakkolwiek spór twarzą w Gęba zakończy się naszą przegraną. Autorzy obiecują, że Działalność będzie He sekundka wprowadzała nowe mechanizmy, dbając Z powodu to o poczynania świeżości rozgrywki.

Hitman GO chwalone było Podczas piękny forma graficzny, symulujący papierowe i plastikowe miniaturowe makiety. Lara Croft GO pójdzie w Ciut innym kierunku. Ornamentacja graficzna Nuż jest Fest uproszczona, stawiając głównie na jednokolorowe powierzchnie, Feler całość wygląda A właściwie Gdy ładny komiks niż makieta.


Tagi: gramynawynos.pl daty premier / opóźnienia gry Lara Croft GO Windows Phone AND iOS WP
Skomentuj post: