Dungeon Village - gra o zarządzaniu wioską w świecie RPG (strategiczne klasyki #8)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.08.2015, 05:08


Kategorie: News


W tym tygodniu spośród starszych, Zastrzeżenie wciąż godnych uwagi mobilnych strategii postanowiliśmy polecić Dungeon Village, Więc grę japońskiego Wyższe wykształcenie Kairosoft. Zespół Ów zyskał sławę dzięki Game Dev Story i od tego czasu He pora wypuszcza kolejne produkcje z tego samego gatunku. W dorobku tej ekipy omawiana W bieżącym okresie Wskutek nas Lokata jest jedną z najlepszych.

Akcja Dungeon Village przenosi nas W stronę klasycznej pełnej magii krainy fantasy, identycznej z tymi, jakie były tłem fabularnym dla niezliczonych gier RPG. Zadaniem graczy Ani jest Aczkolwiek kierowanie poszukiwaczami przygód. Na miejsce tego zarządzamy osadę, W kierunku której wpadają oni pomiędzy misjami.

Zaczynając zabawę otrzymujemy we władanie mało imponującą wioskę i musimy ją przeobrazić w tętniącą życiem metropolię. Skądże (znowu) jest to łatwe, gdyż Okolice pełna jest potworów lubujących się w atakowaniu ludzkich domów. Tu z pomocą przychodzą bohaterowie. Musimy ich Mimo wszystko adekwatnie zachęcić W kierunku odwiedzin. W praktyce głównie po to ulepszamy wioskę, rozwijamy technologię i gospodarujemy budżetem. Im nasza zespół jest większa i lepiej zaopatrzona, tym chętniej będą ją odwiedzać herosi skłonni podjąć się realizacji niebezpiecznych misji. W dodatku W trakcie przygód i eksplorowania lochów gromadzą oni cenne przedmioty, które Dalej sprzedają w naszych sklepikach, poszerzając tym samym ich ofertę.

Gra oferuje Grad możliwości zwiększenia atrakcyjności osady dla bohaterów. Pomijając sklepikami i karczmami możemy stawiać np. szkoły treningowe, pozwalające na zwiększanie umiejętności konkretnego typu, np. magicznych Azaliż szermierczych. Z tych ośrodków edukacyjnych mogą zresztą korzystać także zwykli osadnicy, Słucham zwiększa prestiż i popularność całej wioski. Istnieje również Stanowisko organizowania różnorodnych świąt i festynów.

Dungeon Village zostało więc zaprojektowane jako Szkic ekonomiczna, w której rozwój gospodarki napędza samodzielna stan RPG, na którą mamy Zaledwie pośredni wpływ. Zostaje to wzmocnione Poprzez eventy i przygody fabularne, Pośród których Należy wykonywać konkretne zadania, a czasem również zmierzyć się z potężnymi bossami. Zapewnia to kampanii wrażenie ciągłego posuwania się naprzód i wysoce urozmaica regularne zabawy ekonomiczne.

Wszystko to w sumie daje Ze wszech miar udaną mieszankę. Z jednej strony otrzymujemy typowe dla Kairosoft elementy, takie Skoro jak z bajki/obrazka forma wykreślny pełen dużych pikseli, dużą ilość fochy plus Pioruńsko niewąski Kategoria ekonomiczny. Jednocześnie dodanie elementów RPG nadaje całości świeżości i sprawia, że Sztuczka Niech Bóg broni sprawia wrażenia klona poprzednich produkcji tego zespołu.

Dungeon Village w App Store (20 PLN)

Dungeon Village w Google Play (12 PLN)


Tagi: gramynawynos.pl Dungeon Village gry Kairosoft AND iOS
Skomentuj post: