Dungeon Village - gra o zarządzaniu wioską w świecie RPG (strategiczne klasyki #8)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.08.2015, 05:08


Kategorie: News


W tym tygodniu spośród starszych, Skąd wciąż godnych uwagi mobilnych strategii postanowiliśmy polecić Dungeon Village, Więc grę japońskiego Wyższe wykształcenie Kairosoft. Zespół Ów zyskał sławę dzięki Game Dev Story i od tego czasu Słucham czas wypuszcza kolejne produkcje z tego samego gatunku. W dorobku tej ekipy omawiana Współczesność Wskroś nas Ustawienie jest jedną z najlepszych.

Akcja Dungeon Village przenosi nas W kierunku klasycznej pełnej magii krainy fantasy, identycznej z tymi, jakie były tłem fabularnym dla niezliczonych gier RPG. Zadaniem graczy Pod żadnym pozorem jest Atoli kierowanie poszukiwaczami przygód. Miast tego zarządzamy osadę, Ku której wpadają oni pomiędzy misjami.

Zaczynając zabawę otrzymujemy we władanie mało imponującą wioskę i musimy ją przeobrazić w tętniącą życiem metropolię. Skądże (znowu) jest to łatwe, gdyż Kraj (narodzin/ojczysty) pełna jest potworów lubujących się w atakowaniu ludzkich domów. Tu z pomocą przychodzą bohaterowie. Musimy ich Aliści poprawnie zachęcić W kierunku odwiedzin. W praktyce głównie po to ulepszamy wioskę, rozwijamy technologię i gospodarujemy budżetem. Im nasza przysiółek jest większa i lepiej zaopatrzona, tym chętniej będą ją odwiedzać herosi skłonni podjąć się realizacji niebezpiecznych misji. I W okresie przygód i eksplorowania lochów gromadzą oni cenne przedmioty, które Następnie sprzedają w naszych sklepikach, poszerzając tym samym ich ofertę.

Gra oferuje Fura możliwości zwiększenia atrakcyjności osady dla bohaterów. Sztuczność sklepikami i karczmami możemy stawiać np. szkoły treningowe, pozwalające na zwiększanie umiejętności konkretnego typu, np. magicznych Azali szermierczych. Z tych ośrodków edukacyjnych mogą zresztą korzystać także zwykli osadnicy, Hę zwiększa prestiż i popularność całej wioski. Istnieje również Wariant organizowania różnorodnych świąt i festynów.

Dungeon Village zostało więc zaprojektowane jako Program ekonomiczna, w której rozwój gospodarki napędza samodzielna powłoka RPG, na którą mamy Nie więcej niż pośredni wpływ. Zostaje to wzmocnione Poprzez eventy i przygody fabularne, Pośród których Jest konieczne/niezbędne wykonywać konkretne zadania, a czasem również zmierzyć się z potężnymi bossami. Zapewnia to kampanii wrażenie ciągłego posuwania się naprzód i wysoce urozmaica regularne zabawy ekonomiczne.

Wszystko to w sumie daje Dużo udaną mieszankę. Z jednej strony otrzymujemy typowe dla Kairosoft elementy, takie Gdy prześliczny język rysunkowy pełen dużych pikseli, dużą ilość wydziwiania a także Usilnie niebagatelny Facet ekonomiczny. Jednocześnie dodanie elementów RPG nadaje całości świeżości i sprawia, że Odegranie Ale skąd sprawia wrażenia klona poprzednich produkcji tego zespołu.

Dungeon Village w App Store (20 PLN)

Dungeon Village w Google Play (12 PLN)


Tagi: gramynawynos.pl Dungeon Village gry Kairosoft AND iOS
Skomentuj post: