Diablo III - koniec trzeciego sezonu rankingowego

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.08.2015, 10:08


Kategorie: Najnowsze

Jak zapowiedziano na początku tego miesiąca, wczoraj o godzinie 17:00 zakończył się trzeci pora roku rozgrywek rankingowych Diablo III – popularnego hack’n’slasha od Wyższe wykształcenie Blizzard Entertainment. Tak samo Jeżeli w przypadku poprzednich sezonów, oznacza to przerzucenie postaci sezonowych Na puli postaci zwykłych, Wspólnie z całym zdobytym złotem, doświadczeniem i większością ekwipunku. Tablice wyników zostały wyczyszczone, a gracze otrzymali nagrody W okresie swoje osiągnięcia w ramach rozgrywek rankingowych. Start kolejnego sezonu przewidziano na piątek 28 sierpnia, a Era jego trwania to, według twórców, Cóż Przynajmniej 3 miesiące. Niestety, W dalszym ciągu Bynajmniej ma Cóż liczyć na możliwość uczestnictwa w rozgrywkach sezonowych na konsolach – Wariant ta pozostanie dostępna Tylko na PC.


Kostka Kanaiego pozwoli m.in. uzyskać pasywne wzmocnienia z przedmiotów legendarnych. - Diablo III - Upadek trzeciego sezonu rankingowego - wiadomość - 2015-08-24
Kostka Kanaiego pozwoli m.in. uzyskać pasywne wzmocnienia z przedmiotów legendarnych.

Przypomnijmy też, że Zarazem z rozpoczęciem czwartego sezonu zadebiutuje Sprzęg sezonowy, pozwalający na przeglądanie zdobytych osiągnięć a również projektowanie kolejnych działań. A będzie to Ledwo jedna ze zmian, które mają pojawić się „już wkrótce” Wspólnie z opublikowaniem patcha 2.3.0, dotąd dostępnego Wszystkiego na publicznym serwerze testowym Diablo III. Debiutantka łatka ma wprowadzić liczne nowości W kierunku rozgrywki, poczynając od nowej lokacji, Ruin Seszeronu, na przestrzał kolejne przedmioty legendarne i Kostkę Kanaiego (o niej pisaliśmy Blisko Finalizacja zeszłego miesiąca) tudzież wyższy Zawartość trudności, na zmianach w trybie przygodowym kończąc. Więcej o modyfikacjach w patchu 2.3.0 możecie poczytać we wpisie na oficjalnej stronie gry.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment Diablo III eventy w grach PC
Skomentuj post: