Diablo III - koniec trzeciego sezonu rankingowego

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.08.2015, 10:08


Kategorie: Najnowsze

Jak zapowiedziano na początku tego miesiąca, wczoraj o godzinie 17:00 zakończył się trzeci pora rozgrywek rankingowych Diablo III – popularnego hack’n’slasha od Edukacja Blizzard Entertainment. Na równi I w przypadku poprzednich sezonów, oznacza to przerzucenie postaci sezonowych Ku puli postaci zwykłych, Na spółkę z całym zdobytym złotem, doświadczeniem i większością ekwipunku. Tablice wyników zostały wyczyszczone, a gracze otrzymali nagrody W okresie swoje osiągnięcia w ramach rozgrywek rankingowych. Start kolejnego sezonu przewidziano na piątek 28 sierpnia, a Pora jego trwania to, według twórców, He Minimalnie 3 miesiące. Niestety, Nieprzerwanie Bynajmniej ma Słucham liczyć na możliwość uczestnictwa w rozgrywkach sezonowych na konsolach – Alternatywa ta pozostanie dostępna Nie więcej niż na PC.


Kostka Kanaiego pozwoli m.in. uzyskać pasywne wzmocnienia z przedmiotów legendarnych. - Diablo III - Czubek trzeciego sezonu rankingowego - wiadomość - 2015-08-24
Kostka Kanaiego pozwoli m.in. uzyskać pasywne wzmocnienia z przedmiotów legendarnych.

Przypomnijmy też, że Jednocześnie z rozpoczęciem czwartego sezonu zadebiutuje Złącze sezonowy, pozwalający na przeglądanie zdobytych osiągnięć tudzież projekty kolejnych działań. A będzie to Ledwo jedna ze zmian, które mają pojawić się „już wkrótce” Razem z opublikowaniem patcha 2.3.0, dotąd dostępnego Wyłącznie na publicznym serwerze testowym Diablo III. Nowicjuszka łatka ma wprowadzić liczne nowości W stronę rozgrywki, poczynając od nowej lokacji, Ruin Seszeronu, drogą kolejne przedmioty legendarne i Kostkę Kanaiego (o niej pisaliśmy Blisko Skraj zeszłego miesiąca) tudzież wyższy Ranga trudności, na zmianach w trybie przygodowym kończąc. Więcej o modyfikacjach w patchu 2.3.0 możecie poczytać we wpisie na oficjalnej stronie gry.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment Diablo III eventy w grach PC
Skomentuj post: